Novinky

Výroba pásků a keratinů z panenských českých vlasů

Nabízíme exkluzivní a výjimečné vlasy k prodloužení z našeho výkupu. Jedná se o panenské české vlasy, které sami férově vykoupíme a připravíme na pásky či keratiny. Záleží jen na vás, jaký spoj je pro vás vyhovující, máme na výběr širší (4cm) a užší (28mm) pásky a mikrokeratiny. Můžete si také vybrat variantu Monotape, kdy jsou vlasy v trsech a aplikují se vcelku. Taková metoda je vhodná spíše pro hustovlasé klientky, pro které by jinak bylo potřeba více balení pásků či keratinů. Rychlost aplikace a reaplikace je mnohem vyšší, než by to bylo u klasické páskové a keratinové metody.

Vlasy jsou opravdu krásné a hebké, obzvláště pokud si vyberete dětské vlasy. Vyhovují tak i těm nejnáročnějším klientkám. Po dohodě jsme schopni ve vlasech vytvořit na míru balayage, melír či je lehce natónovat.

Jako jeden z mála salonů si sami vyrábíme pásky na profesionálním stroji. Naše spoje jsou výjimečně tenké, elastické a nenápadné. Nelesknou se a máme na výběr několik odstínů spojovacího materiálu, které zajistí jejich maximální diskrétnost. Komfort nošení těchto pásků je dokonalý.

Pomůžeme vám vybrat, jaká délka, hustota, odstín a textura bude nejvíce vyhovovat vašim potřebám. Máme opravdu široký výběr vlasů, které si můžete přijít prohlédnout do našeho showroomu nebo po dohodě přes videohovor. Můžeme vám také zaslat foto a video poté, co nám sdělíte přibližně délku a preferovaný odstín.

Blog

Profesionální vlasové pásky ruční výroby ze slovanských vlasů na neviditelných páskách lze objednat i na ombre (krátká i dlouhá varianta ombre).

Dle našeho vzorníku zvolíte kombinaci odstínu. Na zakázku do 4 - 8 týdnu budou Vaše vlasové neviditelné Tape In připravené, pokud není barevná varianta/délka skladem.

To samé se týká i balayage techniky probarvení pásků a melírů na přání dle Vaší barevné kombinace na přání.

Napište, o jaké odstíny a délku máte konkrétně zájem, vystavíme fakturu a po zaplacení se Vám začnou neviditelné pásky vyrábět "na míru''.

Velký výběr - neomezené možnosti Tape In pro kadeřníky a salony. Revoluční novinka "neviditelné pásky'' v mnoha variantách pro nejlepší služby vlasových stylistů pro prodlužování a zhušťování vlasů.

 

 Obrázek článku

2 položek celkem
Zpět do obchodu